Adobe Flash - Zainstaluj

Zabiegi na ciało Mary Cohr

Techni Spa
 
Urządzenie do zabiegów wyszczuplająco-ujędrniających
Urządzenie do zabiegów wyszczuplająco-ujędrniających
TechniSpA - zabieg wyszczuplająco-ujędrniający Mary Cohr

TechniSpA jest nowoczesnym urządzeniem do pielęgnacji ciała. Łączy ono w sobie unikatową formułę urządzenia 3 w 1, dzięki zastosowaniu podciśnienia, jonizacji i stymulacji - rozbija komórki tłuszczowe, biologicznie usuwa cellulit, oraz likwiduje komórki tłuszczowe i ujędrnia tkankę.

Funkcja zasysania - wykorzystuje podciśnienie jako element fizyczny, dzięki czemu mechanicznie rozbija cellulit i jednocześnie osłabia tkankę tłuszczową, stymuluje krążenie krwi i limfy, eliminuje toksyny i ujędrnia tkanki.

Funkcja jonizacji - została wykorzystana w urządzeniu w celu biologicznej walki z cellulitem. Stworzone w tym przypadku pole elektryczne przyczynia się do głębokiej penetracji składników aktywnych z serum-żeli, wykorzystywanych przy zabiegu.

Firma Mary Cohr stworzyła 2 serum-żele, przeznaczone do jonizacji: serum-żel ujędrniająco-liftingujący(Firming Lift Serum Jonisation), który dzięki zawartości Nuteliny i Witaminy C stymuluje syntezę włókien kolagenowych, oraz serum-żel wyszczuplający (Contouring Serum Jonisation) z zawartością Liporeductine Complex, skomponowany z Slimaktive i Cafesilane C oraz bogatego w kofeinę ekstraktu Mate, blokującego lipogenezę i eliminację komórek tłuszczowych.

Funkcja stymulacji - rolki wytwarzają prąd stymulacyjny (impulsowy), który powoduje skurcz mięśni. Częstotliwość prądu jest zaprogramowana stosownie do poszczególnych partii ciała (łydki, uda, pośladki, brzuch, ramiona). Stymulacja mięśni ma potrójne działanie; wzmacnia mikro-krążenie, a tym samym odprowadza zastoje limfy, spala kalorie i ujędrnia tkankę.

Urządzenie daje możliwość wykonania zabiegu jonizatorem masującym, łatwo dostosowującym się do konturu ciała (łączącym w sobie potrójne działanie), lub elektrodami rolkowymi do stymulacji.
34-700 Rabka Zdrój, ul. Sądecka 1b, tel. +48 501 642 087, +48 18 54 24 920
Salon kosmetyczny Rabka- 2020 Projekt i wykonanie www.kud.pl